Březen 2011

Rostomilé že???

30. března 2011 v 19:13 Obrázky
TAKY BYCH ŠLA SPÁT!!

Citáty - vesmír

30. března 2011 v 19:04 Citáty

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír.
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist
Svítí hvězdy na nebi proto, aby každý našel tu svou?
Z jakého rozumného důvodu bych se měl bavit tajemstvím hvězd, maje ustavičně před očima vyhlídku na smrt nebo otroctví?
Kdyby vesmír drtil člověka, ještě by byl člověk vznešenější než to, co jej zabíjí, protože on ví, že umírá, kdežto vesmír o své převaze nad ním neví nic.
Lidé jsou stvořeni k tomu, aby kontemplovali a přemýšleli o vesmíru. Oni sami nedosahují této vrcholné dokonalosti, ale jsou součástí této dokonalosi.
Proč nechcete poznat, že vesmír je neuvědomělá inteligence, když uvědomělá inteligence se rodí z něho?

Porada

28. března 2011 v 18:21
Chci vám povědět pohádku nnnnn kecám chci se váz zeptat budu dělat nové popisky do menu a chtela bych vedet jakou barvu by ste na to chteli tak piste do komentů díky.


15 TIPŮ, JAK PŘIPRAVIT O NERVY VAŠEHO UČITELE...

28. března 2011 v 18:00
1.Domluvte se se skupinou spolužáků a během hodiny všichni v jeden okamžik spadněte ze svých židlí
2.Domluvte se se skupinou spolužáků a během hodiny všichni v jeden okamžik hoďte na zem svoje propisky
3.Přilepte čtrtku papíru na zem a sledujte, jak se ji lidé budou snažit zvednout
4.Napište falešný milostný dopis a hoďte ho někomu do skříňky (pokud je to technicky možné)
5.Vykřikujte během hodiny nahodile a co nejhlasitěji jedno slovo (třeba "Máslo")
6.Když jste na záchodě, dejte si na ruce co nejvíce tekutého mýdla, ale nesmývejte ho, potom bude na klikách, zábradlí, automatě na pití,…
7.Pokud je venku hluboko pod nulou, otevřete o přestávce všechna okna ve třídě, nebo třeba na chodbě
8.Pohoďte tyčinku Snickers vedle záchodové mísy
9.Domluvte se se spolužáky a na chodbě si vyberte nějakého studenta, potom za nim choďte, kam se hne. Bude se vás snažit střást, zmlátit,… A když vás bude hodně, tak se určitě přidají i nějací další studenti
10.Když píšete seminárku, napište ji obrázkovým písmem
11.Když píšete seminárku, napište každé písmeno jiným fontem, jinou velikostí, jinou barvou
12.Doneste si do školy kadidlo a svíčky a když bude učitel chtít, ať mu odevzdáte seminárku, tak proveďte obřad, který má přinést dobrou známku
13.Uveďte do seminární práce z jazyka českého, že jste čerpali ze Spidermana a Batmana
14.Domluvte se se spolužáky a všichni se na písemce podepište jménem jiného spolužáka
15.V seminárce do češtiny porovnávejte charaktery ze Shakespearových her s postavami ze South Parku, Star Treku, nebo nějaké telenovely

Ahoj

28. března 2011 v 17:29
Ahoj vym ze jsem tu cely tyden nebyla ale mela sem k tomu sve duvody:nebyl internet takze se vam moc omlouvam a zato vam sem dávám jeden super obrázek!!!

Šachovnice

25. března 2011 v 12:11 Citáty
Řekl jsi že život je šachovnice.ty jsi byl král a já královna.Ale hrál si špinavou hru a hrál jsi i s ostatními dámami.a mě si necal stát proto přicházím a dávám ti ŠACH MAT!!

Kusovka # 5.9

21. března 2011 v 20:06 Kusovky

Kusovka # 5.8

21. března 2011 v 20:05 Kusovky


Kusovka # 5.6

18. března 2011 v 15:06 Kusovky

AGUAIRUS POMOC LIDEM V NOUZI

18. března 2011 v 15:03 Magie
Potřeby : láhev pramenité vody( ze studánky ), skleněná nádoba, knoflík kulička ze skla
Tímto kouzlem můžete pomoc některým méně šťastným než jste vy sami, nebo budete pomáhat činnostem zasvěceným ochraně planety.
Postup:
Vyberte si nějaký projekt nebo plán, kterému by jste rádi pomohli. Vydejte se k blízké řece s lahví pramenité vody, skleněnou nádobou a skleněnými knoflíčky nebo kuličkami. U vody se zastavte a s lahví vody v ruce si co nejintenzivněji přejte, aby bylo nalezeno řešení jisté zoufalé situace. Polovinu pramenité vody vlijte do řeky a řekněte :
" každá řeka se vlévá do moře a každý oceán se vlévá do jiného. Déšť vytažený z moře padá zpátky na zem. Všichni lidé jsou bratry. Aťmé přání prolétne celým světem a dostane se k těm, kdo mají největší nouzi. "
Polibte skleněné knoflíčky nebo kuličky a vhoďte je do řeky. Zbytek vody z pramene přelijte do skleněné nádoby a vezměte si ho domů. Tam ho položte na přehledné místo a připomínejte si své dobré přání

Pravidla magie-DESATERO

18. března 2011 v 14:57 Magie
 1. VŠE SE TI 3KRÁT VRÁTÍ DOBRÉ I TO ZLÉ
 2. KAŽDÝ MÁ SVOU SVOBODNOU VŮLI(kouzlo proti svobodné vůli je černá magie)
 3. POKUD DELÁŠ KOUZLO PRO DRUHÉHO TAK JEN S JEHO SVOLENÍM (zeptej se ho)
 4. MAGIE JE UMĚNÍ VYVOLAT V SOULADU S VŮLÍ ZMĚNY VE VĚDOMÍ I HMOTNÉM SVĚTE
 5. TÍM ŽE SI BUDEŠ ŘÍKAT ŽE JSI ČARODĚJ(KA) A BUDEŠ U SEBE NOSIT 1000 TALISMANŮ HO Z TEBE NEUDĚLÁ
 6. POKUD DELÁŠ KOUZLO NESMÍŠ POCHYBOVAT(snad se to splní apod.....to není dobrá formule ani způsob myšlení)
 7. JE VŽDY TŘEBA JEDNAT V SOULADU
 8. POKUD ZNÁŠ SVOJI BUDOUCNOST MŮŽEŠ JI ZMĚNIT(minulost byla přítomnost je ale budoucnost si vytváříme)
 9. DEJ SI POZOR NA SVÉ PŘÁNÍ -UVĚDOM SI CO SKUTEČNĚ CHCEŠ
 10. POKUD UDĚLÁŠ NEJAKÉ KOUZLO VŽDY BYS MĚLA VĚDET JAK HO ODVOLÁŠ

BÍLÁ MAGIE

18. března 2011 v 14:55 Magie
Bílá magie je magie která má za účel pomáhat a neuškodit. Hermetici ji nesměli zneužívat pro vlastní prospěch tzn (nesnažit se někoho ovlivňovat proti jeho vůli, za účelem získání jeho lásky, změny názorů, atd..), ale pro pomáhání ostatním. Tato magie má striktní pravidla, které by se měla dodržovat, jinak se v lepším případě vše obrátí proti osobě, která magii aplikuje, v horším případě přechází v černou magii. Nejrozšířenější bílou magií bylo:

* Bylinkářství
* Věštění
* Přírodní léčitelství
* Astrologické znalosti

Z pohledu magického bylinkářství, se věří a věřilo, že největší magické vlastnosti měly rostliny trhané za zatmění, úplňku, nebo jen na neobvyklých místech, třeba jako byl šibeniční vrch. Z takových to bylinek, nebo jejich částí (Květ, Kořen, Listy) se pak dělali odvary (čaje), nebo masti. Většina sbíraných bylinek jsou ještě dnes hojně užívány, jen pod záštitou lékařské nebo jako psychotropní rostliny. Patří sem hlavně: Kopřiva Říkalo se u ní, že je to společně s Černým bezem nejsilnější magické rostliny. Po jejich vhození do ohně odhánějí zlo. Durman, Jmelí měli zase navozovat stavy, při kterých se dalo nahlédnout do budoucnosti. Ovšem přes všechny nesporné i sporné fakty, byla bílá magie rostlin spíše o účincích než mystickém nadpřirozenu. Nejde však popřít, že v bílé i černé magii mají magické rostliny své pevné místo. Více na Magické rostliny

Věštění bylo dalším nejrozšířenějším uměním bílé magie, ať to již bylo věštění z Tarotu,
křišťálu nebo ruky. Zajímavostí je, jak vlastně vznikla představa čarodejnic létících na Sabat na koštěti. Přičemž celá událost je vysvětlena takto. Při věštění jsou užívány nejrůznější psychotropní látky, o vlastnostech třeba takového durmanu už věděli staří Indiáni při svých astrálních cestách. Nebylo tedy vzácností, že při věštění tyto látky užívali i některé čarodejnice. Aplikace těchto látek dříve byla stížena, takže aby psychotropní látky lépe vnikaly do těla, byly vyráběny v podobě mastí. Tyto masti pak byly nanášeny na násady od košťat a posléze třeny o pohlavní ústrojí, kde je nejcitlivější sliznice a látky se dostávají nejlépe do těla.

V dnešní době je nejrozšířenějším kultem bílé magie tak zvaná Wicca. Na bílou magii pak dále navazuje Stříbrná magie

Černá magie

18. března 2011 v 14:53 Magie
Černá magie termín je patrně odvozen z perského slova, které znamená moc nebo velikost podobně v latině magnus znamená velký, v řečtině megas je mocný, v sanskrtu maha znamená moc. Jejím základem, jak si mnozí myslí, není ubližování, zaklínání, proklínání a očarovávání, ale čistě a pouze využívání energie získané jejím užitím, pro své potřeby. V bílé magii je jaký koli magický úkon použit pro změnu či získání energie třetí straně, bez nároku na získání jakékoli energie pro sebe. V černé magii je tomu právě naopak. Pojem jako "zlá,
negativní, špatná jsou tedy zavádějící termíny a to jen proto, že v této magii, je prioritou získat co nejvíce energie pro sebe, ale neznamená to, že tuto energii nelze předat někomu jinému.Příklad: K černé magii nepostradatelně patří rituály, invokace, "kouzlení". Jedním z nejlepších příkladů černé magie bych z trochou nadsázky poukázal na tak zvanou knihu jménem: Kniha Abramelinova která má základ v Kabale a ukazuje právě, jak získat svého osobního anděla ku prospěchu svému, který nás učí jak ovládnout démony a jak správně zacházet s kabalistyckými čtverci. Při čemž v celé knize je stále dokola doporučováno, že zájmem není škodit, pouze získat pro sebe. Přesto se dá kniha řadit do černé magie.Zákony: V černé magii, ač se to nezdá platí také zákony. Jedním a tím nejdůležitějším který by měl každý mít na paměti je zákon "akce a reakce". Nikdo by se neměl divit, že pokud vyvolá nějakou energii, bude mu tato energie vrácena a v dostatečné míře posílena, ať již bude záporná nebo kladná.Praktikování: Pokud již někdo chce začít praktikovat černou magii, měl by si uvědomit, že tato magie není nic neškodného. Každý kdo chce začít praktikovat, by si měl uvědomit několik faktů:
Měl by být vyrovnaný sám se sebou. (Být vnitřně silný)
Být k sobě upřimný a nepouštět se do magických operací, které jsou nad jeho rámec možností.
Uvědomit si že cokoli udělám, vrátí se mě posíleno.
Být si vědom toho, že černá magie nemá hranice a je velmi těžké rozeznat hranice přechodu pozitiva a negativa

Bleskovka-Brusle

18. března 2011 v 14:33 Bleskovky a testíky
Jezdíš na bruslích ?
Jak dlouho ?
Baví tě to ?
Jela si někdy závod ?
Spadla jsi někdy ?

Kusovka # 5.5

18. března 2011 v 13:53 KusovkyVzdělení

13. března 2011 v 13:49
Vzděluji vám že od zítřka do soboty tu nebudu(máme totiž jarňáky a já jedu na hory a neberu s sebou noťase)no tagže stoho vyplívá že hold budete se muset spokojit s tím co jsem dosud napsala jo a je dost možný že se už nevratím jelikož budu na pokoji se sestrou a tamě asi dost brzo zabije(asi mě hodí z okna XD)no tak se tu mějte moc a moc hezky a užívejte si školu néééé dělám si srandu nezávidím vám!!!(škola to je děs běs!!).

Kusovka # 5.3

13. března 2011 v 13:42 Kusovky


Kusovka # 5.2

11. března 2011 v 16:41 | Žeby já |  Kusovky

Testíček-jáký máš vkus

11. března 2011 v 16:39 Bleskovky a testíky
 1. Černá nebo bílá?
 2. Proužky nebo puntíky?
 3. Růže nebo sedmikráska?
 4. Bouřka nebo déšť?
 5. Sukně nebo kraťasy?
 6. Čokoláda nebo lízátko?
 7. Štěně nebo kotě?
 8. Chipsy nebo popkorn?
 9. Čeština nebo matika?
Beru prvních 5

Poznámky 2

10. března 2011 v 13:59 Různé
Na otázku jestli chce dostat za pět odpověděl,že za šest asi těžko.
Pořád mi tvrdí že mě viděl spát s otcem.P.S. Jardo ty jsi mu něco říkal?
Pozorně sleduje dívky, jak se ve třídě po tělesné výchově převlékají a baví ho to.
Při hodině jedl. Na otazku: "Ty svačíš?", řekl: "Ano, chceš kousnout?"
Kopal do dveří sborovny a kříčel: "Sezame otevři se."
Leze do pětimetrové výšky na dvoumetrový strom.
Mluví se mnou nahnutá přes katedru a při rozhovoru jí nevhodně vykukují ňadra z výstřihu.
Sebral třídní knihu, nechce ji vrátit a žádá výkupné.
Vaše dcera honí svého spolužáka a křičí na něj, ty bejku.
Váš syn si hraje o hodině s kondomem.
Jeho vědomosti stačí pouze na to,aby propadnul.
Při diktátu opisuje špatně od spolužáka,takže propadnou oba.
Ze školy odešel k lékaři s bolením břicha a vrátil se o berlích s nohou v sádře.Nedovedu si to vysvětlit.

Kusovka # 5.1

8. března 2011 v 18:52 Kusovky

bleskovka:Jen tak

8. března 2011 v 18:50 Bleskovky a testíky
1.) Ahoj
2.) Jak se máš?
3.) Co děláš?
4.) Jsi tu poprvé?
5.) Co bys tu změnil/a?
6.) Co chceš na diplom?
7.) Ahoj
(jen první tři dostanou diplom)
UZÁVĚRKA 20.4.2011

Kusovka # 5.0

7. března 2011 v 19:27 Kusovky

Kvíz o Voldemortovi

7. března 2011 v 19:22 Bleskovky a testíky
1. Jaké je jeho pravé jméno?
a) Tom Rojvol Roudlle b) Tom Rojvol Raddle c) Hans Rojvol Riddle d) Tom Lee Raddle
2. Matka lorda Voldemorta je křestním jménem...
a) Meropa b) Monika c) Miranda d) Maya
3. Malý Tom vyrůstal...
a) u svých rodičů b) u tety a strýčka c) v sirotčinci d) u Brumbála
4. Jak se jmenuje jeho mazlíček?
a) Ginny b) Nagini c) Laguna d) Lagini
5. Který předmět chtěl v Bradavicích vyčovat?
a) Přeměňování b) Kouzelné formule c) Lektvary d) Obranu proti černé magii
6. Díky čemu byl dříve nesmrtelný?
a) díky viteálům b) díky svým schopnostem c) díky bezové hůlce d) díky kaktusu Mibulus Mibletonia, který dává nesmrtelnost